Замовити Зупинки

Код товару: ZP 001

0

Ціну уточнюйте

До вашої уваги Зупинка ЗП 001  з категорії Зупинки від виробника ТОВ "Світ розва..

Код товару: ZP 002

0

Ціну уточнюйте

До вашої уваги Зупинка ЗП 002  з категорії Зупинки від виробника ТОВ "Світ розва..

Код товару: ZP 003

0

Ціну уточнюйте

До вашої уваги Зупинка ЗП 003  з категорії Зупинки від виробника ТОВ "Світ розва..

Код товару: ZP 004

0

Ціну уточнюйте

До вашої уваги Зупинка ЗП 004  з категорії Зупинки від виробника ТОВ "Світ розва..

Код товару: ZP 005

0

Ціну уточнюйте

До вашої уваги Зупинка ЗП 005  з категорії Зупинки від виробника ТОВ "Світ розва..

Замовити Зупинки

Благоустрій міста, населених пунктів чи прилеглих територій забезпечують різноманітні елементи інфраструктури, серед їх числа зупинки громадського транспорту. Вони передбачають комфортне очікування автобусу, трамваю, тролейбусу за будь-яких погодних умов. Наявність спеціалізованого обладнання – необхідна умова безпеки громадян, тому вони обов’язково мають бути присутніми у встановлених місцях.

Популярні моделі

Зупинки громадського транспорту розрізняються площею, кількістю місць для сидіння, наявністю чи відсутністю бокових стінок. Серед асортименту виробів ТОВ «Світ Розваг Хмельницький» найбільш популярними є такі моделі:

 • Зупинка з навісом. Оригінальний дизайн поєднується з функціональністю. Конструкція має лавку для сидіння й захисний навіс, що забезпечує тінь в спекотні дні. Підходить для встановлення на вулицях міста, не передбачає тривале очікування.
 • Зупинка зі сферичним дахом та «глухими» стінками. Конструкція передбачає наявність лавки для трьох осіб. Перевагою моделі є округлий дах, який не дозволяє накопичуватись опадам, листю, що зменшує витрати на обслуговування об’єкта. Підходить для тривалого очікування на зупинках приміського транспорту.
 • Конструкція з округлим навісом та прозорими стінками. Зручна модель, що не перешкоджає огляду. Пасажири можуть спостерігати за дорогою, бачити транспорт, що наближується, не виходячи з-під даху. Може бути встановлена на зупинках будь-якого виду громадського транспорту.
 • Модель з подвоєною лавкою, дахом та однією боковою стінкою. Одночасно може вміщувати 4-6 осіб, що сидять та декілька людей, що очікують транспорт стоячи. Переважно встановлюється на маршрутах з великим пасажиропотоком.

За вашим бажанням формат зупинки може бути змінений, наприклад виділені місця під інформаційні чи рекламні стенди, збільшена кількість місць для сидіння, тощо.

Переваги наших виробів

 • Висока якість, що підтверджується сертифікатами.
 • Гарантія виробника на обладнання.
 • Екологічні матеріали.
 • Тривале збереження привабливого вигляду конструкцій.
 • Висока антивандальна стійкість.
 • Різноманітний дизайн, що відповідає інфраструктурі населеного пункту.
 • Зручність та ергономічність.

Якісне обладнання – запорука безпеки та комфорту громадян, а також благоустрій міста згідно існуючим стандартам.