Замовити Канатні комплекси

Код товару: DKF-004

0

82 425 грн.

..

Код товару: DKF-005

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: DKF-006

0

48 535 грн.

..

Код товару: KD-003

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: KD-001

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: KD-002

0

Ціну уточнюйте

..

Замовити Канатні комплекси

Ні для кого не секрет, що сучасні діти отримують значно менше фізичного навантаження у зрівнянні з інтелектуальним та емоційним обсягом. Гаджети, додаткові заняття, велика кількість різнобічної інформації призводить до перенапруження нервової системи. Найпростіший спосіб балансувати розвиток дитини – збільшити час для ігор на свіжому повітрі. А щоб вони були не лише цікаві, а й корисні – покажіть їм канатні комплекси.

Види канатних комплексів

Різновидів такого обладнання безліч: від невеличких конструкцій до справжніх містечок. Головним елементом комплексів є канати. Це можуть бути плетені канатні сітки, лазилки, драбини, закріплені на металевому каркасі. Їх можна встановлювати біля спортивних комплексів, на майданчиках загального користування чи на приватній території. ТОВ «Світ Розваг Хмельницький» пропонує обладнання будь-яких габаритів для різноманітних потреб: групових чи індивідуальних занять, розваг, корекційної роботи з дітьми у спеціалізованих закладах.

В нашому каталозі представлені моделі різного дизайну та наповнення:

  • «Рибка». Це комплекс для дошкільнят та молодших школярів, його висота становить 160 см. Конструкція містить канатну сітку, металеві лазалки, дуги.
  • «Павутина». Має більші розміри та підходить для старших дітей. Оздоблена канатною сіткою та металевими шестами.
  • «Метелик». Комплекс складається з 5 елементів: 4 канатних сітки різного діаметру та висоти й 1 дугоподібна металева лазалка. Елементи можна монтувати на зручній відстані один від одного, щоб запобігти скупченню дітей.

Всі моделі розроблені таким чином, щоб уникнути застрявання дитини, комплекси не містять гострих кутів. Для безпечного користування поверхня, на якій встановлено обладнання має бути м’якою (гумове покриття, пісок).

Особливості нашої продукції

Комплекси виконані з дотриманням європейських стандартів та державних санітарно-гігієнічних вимог:

  • Антикорозійна піскоструйна обробка металу.
  • Шліфована вологостійка фанера.
  • Армовані канати, що витримують навантаження 1500 кг.
  • Відсутність токсичних речовин.
  • Безпечне декоративно-захисне покриття, що уберігає конструкцію від негативного впливу дощу, сонячного проміння.

Відповідність продукції встановленим вимогам підтверджує Декларація про відповідність. На все обладнання передбачена гарантія.