Замовити Велопарковки

Код товару: VP 003

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: VP 004

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: VP 005

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: VP 006

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: VP 007

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: VP 008

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: VP 009

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: VP 011

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: VP 012

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: VP 013

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: VP 014

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: VP 015

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: VP 016

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: VP 001

0

Ціну уточнюйте

..

Код товару: VP 002

0

Ціну уточнюйте

..

Замовити Велопарковки

Збільшення прихильників активного фізичного відпочинку сприяє розвитку фізичної культури населення у великих містах та невеличких населених пунктах. Багато людей на заміну громадському транспорту обрали двоколісний та пересіли на власні велосипеди.

Зростаюча швидкими темпами кількість велосипедистів потребує обладнання місць для парковок. Наявність велопарковки біля торгівельного центру, тренажерного залу чи кавярні приваблює клієнтів. Бажаєте висловити увагу та турботу про своїх гостей – замовляйте якісне вуличне обладнання вітчизняного виробництва ТОВ «Світ Розваг Хмельницький».

Особливості продукції

·         Універсальність. Велопарковки ТОВ «Світ Розваг Хмельницький» – це надійні металеві конструкції, параметри яких розроблені з урахуванням сучасних моделей велосипедів. Крім звичних міських чи спортивних велобайків на наших парковках можна розмістити фетбайки з широкими колесами.

·         Стійкість до фізичного пошкодження. Ми використовуємо якісну сировину, металеві сплави витримують значні навантаження або навмисні спроби деформації конструкції.

·         Надійність. Для зменшення розміру конструкції при збереженні її стійкості ми використовуємо дугоподібні труби. Збільшення радіусу дуги компенсує невелику ширину обладнання.

·         Естетичний вигляд за будь-яких умов. Для захисту виробів від агресивного впливу природних факторів ми використовуємо порошкову фарбу. Завдяки цьому конструкції зберігають свій вигляд, незважаючи на сонячне проміння, опади або хімічні компоненти, яки застосовують для миття доріг чи тротуарів.

Каталог моделей

Ми пропонуємо сучасні функціональні моделі для особистого (велопарковка на одне місце) або громадського використання:

·         Крита велопарковка. Конструкція оздоблена дахом та передбачає тривале знаходження багатої кількості велосипедів. Така модель актуальна для стадіонів, паркових зон чи масштабних спортивних комплексів.

·         Конструкція у вигляді велосипеда. Мініатюрна зовні, вона вміщує три велобайка. Це цілком задовольнить потреби невеличкої кавярні. Суттєва перевага конструкції полягає в тому, що вона не вимагає багато території.

·         Пятикомпонентна паркова. Кожне віломісце монтується окремо. Ви можете установити обладнання з урахуванням вільної площі на будь-якій відстані одне від одного. При зростанні потреб, ви можете додавати нові місця без порушення загальної композиції.

·         Вулична велопарковка з роздільником. Монолітна конструкція, на якій виділена певна кількість місць.

Потужності виробництва дозволяють нам експериментувати з дизайном та розмірами. Ви можете замовити виготовлення велопарковки за власними потребами.