Замовити Штучна трава

Замовити Штучна трава

Штучна трава вважається сучасним рулонним покриттям, хоча на ринку покриттів, як спортивних так і декоративних, присутній вже кілька десятиліть. За цей час виробниками зробили колосальний прорив в якості, декоративності, і в безпеці цього виду покриття. Штучний газон випускається в такому широкому асортименті, що описувати його можна до нескінченності. Штучна трава ділиться по висоті ворсу, типу ворсу та його щільності, і необхідності внесення наповнювача (піску та / або гумової крихти). Для дитячих та спортивних майданчиків, в основному, використовують такі види трави: з високим і низьким ворсом, Засипна і не Засипна трава.


Засипна трава вимагає внесення наповнювача під час її укладання. Для дитячих майданчиків, найчастіше наповнювачем служить кварцовий пісок, а гумова крихта - це наповнювач для спортивних видів штучного газону. Незасипний штучний газон має високу щільність ворсу та / або «Підшорсток», чим забезпечується м'якість такого покриття. Деякі види штучної трави настільки натурально виглядають, що відразу і не зрозумієш, що це синтетичне покриття.


Цей вид є одним з найбільш невибагливих видів як спортивних покриттів так і покриттів для дитячих майданчиків. Коротко, догляд за ним полягає в наступному: збір листя і сміття - регулярно, підйом ворсу - при необхідності, в місцях найбільш інтенсивного використання. Укладається на різноманітні види основ (піщано-гравійна основа з дренажною системою, бетонна стяжка або асфальт, амортизуюча підложка; організація нахилу в усіх випадках обов'язкова). Ще одна перевага штучної трави в тому, що вона дуже швидко стає придатною для експлуатації після дощу.


І ще один важливий факт: штучну траву, при бажанні, Ви зможете укласти самостійно.

У цій категорії немає товарів.