Замовити Укладання бруківки

Замовити Укладання бруківки

Тротуарна плитка зі штучного каменю виробляються за технологією вібропресування. Використовуються для покриття нових або при реконструкції старих тротуарів, автостоянок, місць відпочинку, площ, літніх майданчиків ресторанів, присадибних ділянок, для облицювання цоколів і стін нових і старих житлових і промислових будівель. В даний час є одним з найбільш вишуканих і сучасних будівельних елементів, який своєю кольоровою гамою (природний, білий, червоний, коричневий, зелений, жовтий, блакитний і чорний) і формою облагороджують вулиці, площі, пішохідні зони та тротуари в містах та селах. Переваги: ​​красива поверхня, міцність до 70 МПа, висока морозостійкість, можливість вибору різноманітних кольорів, фігур та форм, висока ефективність у виробництві, експлуатації та ремонті.

Технологічність

Тротуарна плитка - дуже технологічний матеріал, наявність швів дозволяє укладати її максимально швидко без попередньої підгонки з гарантованим рівномірним зазором. Вироби мають чітку геометрію форми і паралельності поверхонь.

Зручність

На поверхні тротуарної плитки не буває калюж. Наявність зазорів дозволяє волозі вільно проникати і випаровуватись крізь плиткові покриття і унеможливлює утворення під покриттям водяних дзеркал.

Вібропресована плитка має шорстку поверхню, і це робить її зручною для мощення міських територій, смуг розгону і гальмування транспорту (зупинок), складів, терміналів.

 

Екологічність

На відміну від асфальту не порушує природну потребу зелених насаджень в газо і водо обміні, що сприятливо позначається на зовнішньому вигляді міста і здоров'ї городян.

Довговічність

Термін служби бруківки не менше 25 років (тому що морозостійкість бруківки складає 200 циклів). Пориста структура дає можливість воді проходити через плитку в підкладку, тому поверхня плитки не руйнується.

Ремонтопридатність

При необхідності проведення ремонтних робіт (наприклад, прокладка підземних комунікацій та ін.) тротуарну плитку можна легко розібрати, провести необхідні роботи та її ж укласти знову. "Бруківку" рекомендовано використовувати в міських умовах в місцях пролягання підземних комунікацій.

Естетичність

Кольорова гамма плитки може бути різноманітна, а насиченість з часом не втрачається.

У цій категорії немає товарів.