Замовити Безшовне гумове покриття

Замовити Безшовне гумове покриття

Наливні системи - поліуретанові покриття з додаванням гумової гранули відкривають воістину безмежні можливості для творчості дизайнерам, наливні покриття з гумової крихти стали часто використовуватися останнім часом. Крім довговічності і функціональності, вони дають можливість додатково прикрасити територію і просто створити своїм дітям казку!

Ці покриття, як жодні інші, дозволяють створювати різні малюнки і форми. Для цього потрібно всього лише зробити верхній шар (не менше 1 см для дитячих майданчиків) з кольорової крихти. Якщо бюджет не дозволяє (кольорова гранула задоволення не з дешевих), можна спробувати кольоровий пігмент в поєднанні з чорною SBR гранулою. Вона більш доступна, так як практично вся місцевого виробництва і виготовляється з переробленої гуми. Оскільки влаштування покриття для дитячих та спортивних майданчиків передбачає досить велику товщину, то можна, наприклад, з метою здешевлення, зробити базу (нижній шар) від 1 до 4 см з суміші клею з чорною гумової крихтою, а потім нанести малюнок за допомогою такої-ж поліуретанової суміші з додаванням кольорової гумової крихти або спеціальними поліуретановими фарбами.

У будь-якому випадку, при виборі цього виду покриття Вам не обійтися без допомоги фахівців. Вартість залежить від виду системи покриття, форми і площі укладання. Всі складові компоненти, в обов'язковому порядку, проходять ретельну процедуру перевірки на безпеку.

У цій категорії немає товарів.